Львів отримав останній із дванадцяти трамваїв з Берліна

news img

9 липня 2024 року Львів отримав останній, дванадцятий з партії подарованих трамваїв КТ4D з Берліна.

Сьогодні вагон пройшов митне оформлення та вже прямує в міське трамвайне депо.

Для курсування у Львові, вагон, як і всі попередні, необхідно переобладнати під ширину міської колії, за необхідності замінити деякі деталі, пофарбувати. Також треба встановити обладнання системи е-квитка та автоматизованого озвучування. Після цього - провести техогляд, сертифікацію та випробування (обкатку) трамвая.

До слова, два перші «берлінці» з цієї партії вже на етапі сертифікації. Тож невдовзі вони курсуватимуть на міських маршрутах. Планується, що це будуть маршрути №3 та №6.Решту трамваїв поетапно переобладнуватимуть та випускатимуть на маршрути.

Нагадаємо, 12 робочих вагонівBVG (КТ4D) та запчастини до них Львову безоплатно передала Берлінська транспортна компанія. Перший трамвай з цієї партії місто отримало наприкінці травня цього року. Важливо, що ці вагони є енергоощадними. Зокрема, вони споживають в 2-2,5 рази менше електроенергії, ніж існуючі трамваї. Це дозволить суттєво економити на оплаті за електроенергію.

Зауважимо, останнім часом у місті суттєво оновили рухомий склад електротранспорту. Так,впродовж 2021-2024 років за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку у межах проєкту «Міський громадський транспорт України» Львів придбав 10 сучасних низькопідлогових трамваїв «Електрон».

За матеріалами прес служби ЛМР

Світлини: Оля Бачинська, Роман Муляр

09.07.2024