• Регулярні пасажирські перевезення
  • Перевезення на замовлення
Перевезення трамваєм/тролейбусом/електробусом у місті Львів


Основною послугою ЛКП «Львівелектротранс» є регулярні пасажирські перевезення електротранспортом (трамваєм/тролейбусом/електробусом)

Послугами міського трамвая і тролейбуса сьогодні користується чимало львів’ян і гостей міста. Щодня електротранспорт обслуговує близько 200 тисяч пасажирів на 8–ми трамвайних і 10–ти тролейбусних маршрутах.

Для планування подорожі можна скористатися плановими графіками руху - РОЗКЛАД РУХУ*

--

* Електротранспорт у місті Львів курсує згідно розкладів, які передбачають оптимальний та рівномірний інтервал руху на кожному з маршрутів.

Проте інколи відбуваються тривалі затримки руху з причин, незалежних від діяльності ЛКП «Львівелектротранс» (затори, неправильне паркування авто, технічні причини тощо).

Диспетчер оперативно відновлює рух за розкладом за найпершої можливості.

Для ознайомлення із конкретним маршрутом, переліком зупинок або відстеженням нашого транспорту** у реальному часі перейдіть за посиланням - ВІДСТЕЖЕННЯ ОНЛАЙН*

--

** При використанні будь-яких інтернет ресурсів для відстеження руху, слід зважати, що система відображення рухомого складу підприємства на маршрутній мережі

на інтернет ресурсах відображаються за допомогою протоколу Google GTFS, у який входить алгоритм відображення +/- 30 хв відхилення від графіку.

Тому, деякі трамваї та тролейбуси, які йдуть поза графіком можуть не відображатись на маршрутній мережі.