Львівелектротранс запрошує відважних та впевнених до своєї команди
![news img](https://prod-socium-files.s3.eu-central-1.amazonaws.com/ptp-root/news/post-1688561584632-21.jpg)
«Школа водіїв» Львівелектротрансу комплектує групу за спеціальністю «Водій тролейбуса», наразі є три вільні місця. Попередня група уже закінчила навчання, та проходить стажування із пасажирами на лінії. Такий тролейбус облаштовано знаком «За кермом стажист», а у кабіні водія можна розгледіти інструктора.
Паралельно теорію проходять майбутні водії трамвая, а «курсом» старші колеги готуються до практики на вулицях Львова, поки без пасажирів.
![](https://prod-socium-files.s3.eu-central-1.amazonaws.com/ptp-client/media-library/file-1688555119335-81.jpg)
2023 рік став унікальним для Навчально-курсового комбінату «Львівелектротрансу», оскільки безпрецедентно було знято традиційні сезонні набори охочих. Тепер групи для навчання за спеціальністю «Водій тролейбуса» та «Водій трамвая» формуються постійно, а навчання проводяться паралельно.
«Сьогодні, для оптимальної роботи електротранспорту, потребуємо близько 50 водіїв трамваїв та тролейбусів. Запрошуємо опановувати ці професії як чоловіків, так і жінок – стать і вік не є визначальними. Головне – бажання вчитися та готовність працювати…» - говорить в.о. директора «Львівелектротранс» Володимир Ковалів.
Цікаво, що за статистикою опанувати професію водія трамвая обирають більше жінки, а тролейбуса чоловіки. Якщо у першому випадку у відсотковому значенні жінок 60%, то у другому чоловіків майже 80%. Стосовно віку – тут дуже широкий діапазон від 21 до 59 років.
За даними ЛКП «Львівелектротранс» у 2022 році середня заробітна плата водія тролейбуса склала 21 тис. грн, а водія трамвая – 19 тис. грн.
Довідково:
«Школа водіїв» ЛКП «Львівелектротранс» проводить ПОСТІЙНИЙ НАБІР на безкоштовне навчання за спеціальністю «Водій трамвая/тролейбуса»:
Навчання триває три місяці: два – теорія, один – практика.
Практичні заняття відбуваються на усіх маршрутах та на усіх марках тролейбусів та трамваїв.
Випускники отримують сертифіковане посвідчення.
Після стажування - гарантоване працевлаштування, соціальний пакет та стабільна заробітна плата.
Деталі за телефоном 067 429 21 96.
Ще більше інформації:ШКОЛА ВОДІЇВ
![](https://prod-socium-files.s3.eu-central-1.amazonaws.com/ptp-client/media-library/file-1688555181920-88.jpg)
![](https://prod-socium-files.s3.eu-central-1.amazonaws.com/ptp-client/media-library/file-1688555171367-6.jpg)
05.07.2023